Zobrazení dnes: 93
Zobrazení včera: 24621
Zobrazení 2024: 5202045
Zobrazení 2023: 5266082
Zobrazení 2022: 5008850
Zobrazení 2021: 4994594
Zobrazení 2020: 5905851
Zobrazení celkem: 78915561

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


katalog firem

 

 

Virteco s.r.o.

   
Firma : Virteco s.r.o.
Ulice : Za poštou 897/4
Město : Praha 10
Kraj : Středočeský
   
Pobočky : Boleslavská 375, 288 02, Nymburk
   
IČO : 28528000        DIČ : CZ28528000
   
Telefon: 724115551    
 
     
Email : info@hracky-virteco.cz  
Url : www.hracky-virteco.cz  
     
Popis činnosti :  
   
 
Firma Virteco s.r.o. se zabývá prodejem hraček. Snažíme se vybírat sortiment, který děti zaujme, ale také zlepší jejich schopnosti soustředit se a zábavnou formou se učit. Náš sortiment se stále rozšiřuje. Věnujeme se především velkoobchodnímu prodeji a proto můžeme na našich stránkách nabídnout velmi příznivé ceny.
 
   
 

Rozvoj kreativity dítěte


Dětští psychologové jsou zajedno v tom, že pro správný vývoj dítěte je potřeba vytvořit podnětné a různorodé prostředí. Nejlépe toho lze docílit chytře vymyšlenými hračkami, které jsou vytvářeny s cílem rozvíjet dovednosti dítěte. Manipulace s netradičními a novými hračkami příznivě stimuluje jeho vývoj. Právě proto Vám pravidelně přinášíme řadu nových hraček – řadu nových podnětů pro Vaše děti.

Létající prase
Létající prase


Proč webový obchod?


Nakupování hraček v e-shopu má mnoho výhod, o něž se s Vámi rádi podělíme. Zejména se jedná o možnost levného sehnání opravdu unikátních hraček. Neboť nemáme takové náklady jako kamenný obchod, můžeme se lépe přizpůsobit Vám! Naleznete zde mnohem větší spektrum hraček než v kterémkoli kamenném obchodě. K informacím se zde dostanete ihned a kdykoliv!

  1. širší nabídka hraček než v kamenných obchodech
  2. levnější hračky a hry
  3. neomezená otevírací doba
  4. rychlá cesta k informacím, které potřebujete
  5. neustálá dostupnost našeho obchodu


Víte, co kupujete?


Běžné e-shopy mají jednu velikou nevýhodu: nevíte, co kupujete. Ale to se Vám u nás nemůže stát! V e-shopu Virteco budete přesně vědět, jak která hračka vypadá a co se s ní dá dělat. Poskytujeme veškeré dostupné informace o prodávaných výrobcích. U řady hraček naleznete k obrazům a ilustračním fotografiím i videa se záznamem, na němž je hračka vidět. Můžete si tak udělat kompletní obrázek o tom, co pořizujete. V případě dalších dotazů ohledně hraček či konkrétních výrobků se nám ozvěte pomocí kontaktních údajů.


Pro rodiče


Rádi byste sehnali hračku, která by Vaši ratolest potěšila? Která by u Vašeho dítěte současně rozvíjela tvořivost? Porozhlédněte se po našem webovém obchodě. Najdete tu širokou škálu hraček vhodných pro šikovné děti. Rozmanitost hraček v bezprostředním okolí Vašeho dítěte spolu s Vaší pozorností blahodárně působí na vývoj jeho psychiky. Umožněte Vašemu potomkovi hrou zlepšovat jak psychické, tak manuální dovednosti.


Kluziště pro dva Kluziště Slip'n Slide
Kluziště pro dva Kluziště Slip'n Slide


Pro mateřské školy


Sháníte levné a přesto zábavné hračky pro děti? Hračky, u kterých se zabaví na dlouhý čas a které přitom stimulují intelektuální růst nejmenších? Prodáváme zahraniční hračky zcela nových a nevšedních druhů! Hračky pro jednotlivce i hračky pro více dětí pro zábavné učení se spolupráci. Kooperace dětí při hrách je důležitým prvkem pro rozvoj jejich sociálního cítění. Umožněte dětem ve Vaší školce kreativní hry podporující jejich zdravý vývoj!


Písek
Písek

Kontakt


Předností dobrého prodejce hraček je starost o jeho zákazníky. Nasloucháme Vašim potřebám a požadavkům a přizpůsobujeme Vám náš sortiment. Rádi byste měli v nabídce Vaši oblíbenou hračku? Chcete se nás zeptat na cokoliv ohledně hraček či organizace e-shopu?

Budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, proto se nebojte nám napsat či zavolat. Příslušné informace najdete v kontaktních údajích.

 
   
   
 
   
Nabídka od Virteco s.r.o. pro děti a rodiče  

Datum vložení : 10.12 12:56 - 2014