Zobrazení dnes: 8468
Zobrazení vcera: 13263
Zobrazení 2017: 3978000
Zobrazení 2016: 5756668
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 53495110

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


katalog firem

 

 

Nainstalujte si flash player.

Výtvarné potřeby - Pébéo

   
Firma : Výtvarné potřeby - Pébéo
Ulice : ulice Míru 1845, Kladno 4 27204
Město : Kladno 1
Kraj : Středočeský
   
Kontaktní osoba : Jaromír Huja
   
Pobočky :
IČO : 67299831        DIČ : CZ7201090666
   
Telefon: 605 253 463     Mobil: 605 253 463  
 
     
Email : j.huja@volny.cz  
Url : www.pebeohuja.cz  
     
Popis činnosti :  
   
  Výtvarné potřeby Pébéo - nabízíme široký sortiment jak hobby barev vhodných pro školy, školky a ostatní školská zařízení, tak i barev pro umělce a profesionály. Podstatnou část sortimentu tvoří barvy a doplňky renomované francouzské firmy Pébéo, která je pro svou kvalitu uznávána jako jedna z nejlepších firem v tomto odvětví.
 
   
  Pro amatéry, školy, školky a všechny ostatní zájemce o hobby tvorbu jsou samozřejmou součástí naší nabídky barvy na nejrůznější materiály ( barvy na hedvábí a textil, barvy na keramiku vypalovací i nevypalovací, barvy na sklo vypalovací i nevypalovací, univerzální barvy deco, barvy mramorovací, barvy na kameny, plasty, sádru, kov...atd). K barvám na hedvábí a textil nabízíme doplňkové produkty (hedvábné šátky, šály, kravaty, pouzdra, rámečky, metráž..atd.). Dále nabízíme vše na "ubrouskovou metodu", vše pro tvorbu mýdel, svíčeka sádrových odlitků, modelovací hmoty samotvrdnoucí, keramické i vypalovací hmoty Fimo a další dekorační materiál jako např. (pedig, korálky, polystyrenové výlisky, barevné plsti, ovčí rouna,barevné papíry, nůžky, školní štětce a jiné doplňky.
 
   
  Pro umělce a malíře nabízíme barvy akrylové, olejové, akvarelové,temperové a s tím spojené i veškeré doplňkové produkty (ředidla, šepsy, laky, štětce, plátna, klínové rámy, malířské stojany, umělecké bloky..atd)

 
 
   
Nabídka od Výtvarné potřeby - Pébéo pro děti a rodiče  

Bezkonkurenční studentské papíry pro školy, školky..atd.

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi kvalitní francouzské papíry za studentskou cenu.

Studenstký papír od firmy Canson je dostupný v gramážích  250 g/m2. Tento papír je vysoce kvalitní, bez acidů, odolný proti gumování a škrábání. Vhodný především pro začátečníky, školy a studenty. Papír má z jedné strany jemně plástvovou strukturu (vhodné na suché pastely, voskovky či olejové pastely) a je ošetřen proti nežádoucím vlivům kyselého ovzduší. Papír je 100% recyklovaný, pevný a netřepí se. Nekroutí se jako obyčejné čtvrtky. Doporučujeme použít pro tužky, pastelky, uhle, rudky, pero a kvaš, vodovky a tempery.

balení A4 (100listů 250g) - 289,-Kč

balení A3 (100 listů 250g) - 585,-Kč

balení A2 (50 listů 250g) - 585,-Kč

 


Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 19.05 15:14 - 2016

 

Výtvarné potřeby - Pébéo Huja

TUHÉ TEMPEROVÉ, VODOU ROZTÍRATELNÉ BARVY
V nabídce jednotlivé barvy!!!

Pro snadný a čistý způsob malování na papír, karton, dřevo, atd. Okamžitá aplikace bez potřeby vody a štětců. Šetří čas. Velmi praktické, čisté a omyvatelné. Ochranná glazura není nezbytná. Vysoká krycí schopnost. Rychleschnoucí. Nevrásčí papír. Bez obsahu rozpouštědel. Snadné použití. Není vhodné pro děti mladší 36 měsíců, protože obsahuje malé části.

Produktové video:


Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 09.03 21:17 - 2016

 

Výtvarné potřeby - Pébéo

Představujeme zcela nové 3D kontury na textil Pébéo.
Kontury na bízíme v 5-ti řadách:
lesklé, nafukovací, metalické, třpytivé a svítící.  Cena: 65,-Kč

 

 

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 09.04 00:04 - 2014

 

Zcela nové barvy na textil

Barvy SETACOLOR OPAQUE SUEDE EFFECT (Pébéo) jsou vodouředitelné a vzájemně mísitelné barvy jak na barevné, tak i bílé textilie. Tyto zcela nové barvy  dávají tkaninám 3D efekt a měkký povrch se smišovým  nádechem, který se objeví až po fixaci. Barvy je možno použít jak pro pokrytí celé plochy, tak i  s kapátkem pro vytvoření jemných linek. Je možno s nimi napodobit i krajku.

Barvy se fixují zažehlením z rubové strany po dobu 5 minut (při nastavení teploty na bavlnu (nenapařujte). Možno fixovat i v troubě po dobu 5 minut při teplotě 150 C.

Vzorník barev viz obrázek níže.

 

 

 
 

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 28.02 13:28 - 2014

 

Trojboké voskové bločky ke kreslení

Trojboké voskové pastelky jsou vyrobené z včelího vosku a přírodních pigmentů. Kompaktní a intenzivně barevné, pevné a odolné. Nešpiní ruce a umožňují řadu specifických aplikací. Výborně se hodí pro použití mladších umělců pro hry a pro kreslení pomocí špičky jako u pastelek. Je možné je také využít pro jednoduchou techniku - frotáže. Třením hranou o list papíru, pod který položíme různé 3D předměty, přeneseme tyto předměty pomocí frotáže na papír. Různými odstíny voskových bločků docílíme zajímavých odstínů. Při smíchání s olejem vzniká efekt akvarelové barvy. Vhodné pro děti od 3 let.

 

 

Cena :  základní odstíny - 22,-Kč/1kus

             metalické odstíny - 38,-Kč/1kus

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 09.10 22:56 - 2013

 

Zcela nová modelovací hmota Oyumaru

Skvělá a zábavná modelovací hmota OYUMARU z Japonska pro všestranné použití. Opakovaně použitelná!!!

Modelovací hmota OYUMARU je průsvitná, měkká, ohebná, opakovaně použitelná modelovací hmota na bázi přírodního kaučuku. Z hmoty OYUMARU si snadno a rychle vyrobíte formy, šperky, dekorační předměty, sošky aj.

Hmota OYUMARU měkne po ponoření do horké vody - cca 80°C. Po změknutí ji lze jednoduše tvarovat a vytvořit si z ní jakoukoli formu či jiný předmět. Po vychladnutí zůstává pružná. Vytvořená forma či předmět se dá opět zahřát a jednoduše znova přemodelovat. Při opakovaném zahřívání si stále zachovává svoje schopnosti.
 


Doporučený postup:

Vložte kostičku OYUMARU do vody ohřáté na více než 80°C. Za 1-2 minuty kostička změkne, opatrně, ať se nespálíte, kostičku z vody vyjměte a prohněťte v ruce. Po prohnětení je hmota připravená k použití.

POSTUP I.

 1. Vložte kostičku OYUMARU na 2 minuty do vody ohřáté na více než 80°C.
 2. Opatrně vyjměte kostičku z vody a lehce ji prohněťte v ruce. Do změklé hmoty OYUMARU vtlačte vybraný tvar předmětu a počkejte 2-3 minuty dokud hmota vychladne.
 3. Po vychladnutí opatrně odloupněte vzniklou formu. Do vzniklé formy můžete vtlačit modelovací hmotu FIMO, CERNIT, OYUMARU, samotvrdnoucí hmotu, sádru aj.
 4. Vzniklý objekt vyndejte z formy a následně s ním zacházejte podle toho s jakou hmotou jste pracovali - v případě FIMO a CERNIT hmoty je nutné výrobek ještě vypéct v troubě na 110°C po dobu 30 minut.


POSTUP II.

 1. Vložte kostičku OYUMARU na 2 minuty do vody ohřáté na více než 80°C. Opatrně vyjměte kostičku z vody a lehce ji prohněťte v ruce. Nahřátou hmotu OYUMARU vytvarujte do kuličky a vtlačte do ní předmětu, jehož 3D formu chcete vytvořit. Počkejte 2-3 minuty dokud hmota vychladne.
 2. Po vychladnutí opatrně odloupněte vzniklou formu. Do vzniklé formy můžete vtlačit modelovací hmotu FIMO, CERNIT, OYUMARU, samotvrdnoucí hmotu, sádru aj.
 3. Hmotu nařízněte a z formy vyndejte vzniklý objekt.


POSTUP III.

 1. Vložte kostičku OYUMARU na 2 minuty do vody ohřáté na více než 80°C. Opatrně vyjměte kostičku z vody a lehce ji prohněťte v ruce. Nahřátou hmotu OYUMARU vložte do formy a přejeďte formu s hmotou válečkem.
 2. Počkejte 2-3 minuty dokud hmota vychladne. Po vychladnutí opatrně odloupněte vzniklou formu. Přebytečnou hmotu můžete odstřihnout nůžkami.
 3. Pokud chcete přichytit dva objekty k sobě, vložte na chvíli jeden objekt do horké vody nebo ho zahřejte fénem, poté ho přiložte na druhý objekt a jemně oba objekty k sobě přitlačte.


Doporučujeme použít pro rychlou a snadnou výrobu forem, šperků, dekoračních předmětů aj.


 

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 30.05 10:16 - 2013

 

Zcela nové silikonové formy

Představujeme zcela nové silikonové formy

Velice odolné. Mnohonásobně použitelné. Vhodné pro všechny materiály: Pryskyřičnou sádru, Křišťálovou pryskyřici, Reconstitued stone, potraviny,…

Silikonové formy se dodávají ve dvou velikostech (30x20 cm a 13x18,5 cm), z nichž každá obsahuje 6 různých motivů. Tyto formy ze silikonu nejvyšší kvality, vyráběné v Itálii, byly uvedeny do výroby jako náhrada za dříve vyráběné plastové formy. Oproti starším formám, jsou tyto velice přesné, velmi odolné (odolají teplotám od -60C do +230C ) a není nutné je před prací vymazávat vazelínou, či vysypávat mastkovým pudrem.

ilustrační foto: Formy naleznete v sekci formy, modelování

forma Gedeoforma Gedeo

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 18.03 22:32 - 2013

 

Výtvarné potřeby - Pébéo Huja

PEBEO Fantasy Prisme Effect Paint
řada unikátních barev vyvinutá firmou PEBEO se zárukou originálního výsledku. Fantasy Prisme jsou nové efektní barvy, které vytváří strukturu podobnou medu naneseného hřebenem „honeycomb effect“. Řada Fantasy Prisme zahrnuje 28 odstínů v lahvičkách 45ml.

 • Škála: řada Fantasy Prisme zahrnuje 28 odstínů ve 45ml lahvičkách.

 • Kvalitativní vlastnosti: vysoká světlostálost, ihned připravené k použití.

 • Schnutí silné vrstvy: na dotek 6h, úplné vytvrdnutí 72h.

 • Povrchové využití: ideální pro tvorbu šperků a dekorací na mnoha materiálech: sklo, zrcadlo, keramika, plexisklo, plátno, kovy, dřevo a další…

 • Ředění a čištění: minerální líh nebo terpentýn.

 • Povrch: Krycí schopnost barvy se odvíjí od tloušťky nanesené vrstvy. Barvy plně krycí a lesklé.

 • Péče a čištění: po zaschnutí barvy odolávají šetrnému mytí. Nenamáčejte a nedávejte do myčky.

 • Aplikace: lahvičkou netřeste. Barvu řádně promíchejte plochým dřívkem.

 • PEBEO Fantasy Prisme je vhodné aplikovat pipetou, štětcem Pébéo řady Aqua (Ref. 847…) nebo Sobol (Ref. 955…).

 • Barvu nanášejte klasicky (netupujte) anebo vylévejte přímo z lahvičky na plochý odmaštěný povrch v silné vrstvě horizontálně.

 • Fantasy Prisme lze kombinovat s konturami Vitrail Cerne Relief.

 • Přidáním Vitrail sparkling medium docílíte glitter (třpytivého) efektu.

 • Pro vytvoření kruhovitého efektu naneste přes zaschlé Fantasy Prisme (schnutí min. 48h) Gédéo glazurovací pryskyřici.

 • Pro vertikální aplikaci barev použijte zahušťovací médium (Ceramic, Vitrail, Moon, Prisme) zamezující stékání.

 • Fantasy Prisme používejte výhradně na dekoraci předmětů, které nebudou přicházet do styku s jídlem a potravinami.

 • Udržujte mimo dosah dětí. V případě požití ihned vyhledejte odbornou lékařskou pomoc a ukažte obal se štítkem.

další info naleznete na www.pebeohuja.cz
 •  

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 07.03 13:13 - 2013

 

Výtvarné potřeby - Pébéo

Angel Malma – nová 100% ekologická a bezpečná hračka pro dětskou tvorbu, vyvinutá podle originální technologie. Hračka se dělá ručně a proto každý anděl je originální a unikátní. Nabízíme 2 druhy hraček: anděl s křídly ve formě srdce a anděl s křídly ve formě vlny. Angel Malma se může použít jak pro různé hry, tak i pro tvorbu originálního dárku, neopakovatelného suvenýru anebo jako ozdoba na svátky (Vánoce, Velikonoce, Valentýn). Vše, co potřebujete pro vytvoření individuální hračky – to je vaše fantazie a jakékoliv materiály na ozdobu. Dále nabízíme i jiné tvary: hvězdy, koule, srdce, zvonky.  Cena: cca 25-29,-Kč/1 kus

Najdete v sekci Vánoce na www.pebeohuja.cz

              

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 30.11 22:58 - 2012

 

Výtvarné potřeby - Pébéo

Představujeme zcela nové i barevné "křišťálové pryskyřice" k výrobě šperků a jiných drobností.

Naleznete v e-shopu v sekci křišťálová pryskyřice

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 25.10 08:59 - 2012

 

Výtvarné potřeby - Pébéo

Sada kvalitních tvořících nůžek s velmi hezkým dřevěným stojánkem. S těmito nůžkami je možno stříhat papíry, čtvrtky, barevné kartony a vytvářet tak všelijaké zajímavé profily. Sada obsahuje 10 x nůžky (10 různých profilů střihu) + dřevěný ukládací stojánek.

   Sleva z 349,-  na   319,-Kč !!

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 03.10 13:13 - 2012

 

Výtvarné potřeby - Pébéo

Máme nově v nabídce modelovací hmotu cernit.  

Cernit je polymerová modelovací hmota belgické výroby, která výborně poslouží pro výrobu šperků, dekoračních předmětů, figurek, korálků atd. Po vytvarování se Cernit zapéká v troubě – postačí 20 minut na 110 °C. Ke změknutí hmoty stačí jen prosté zahřátí v ruce. Při práci je potom Cernit nádherně měkký a vláčný. Hotové výrobky z Cernitu jsou velmi odolné. Můžete je dále zpracovávat – rýt, obrušovat, malovat, polepovat či jinak dekorovat. Na závěr výrobky z Cernitu přelakujte. Cernit lze kvalitativně srovnat s modelovací hmotou FIMO.
Cernit je velice lehká a tvárná hmota, se kterou se výborně pracuje. Můžete ji vyválet a vykrajovat pomocí nejrůznějších  vykrajovátek, ozdobit texturami, tvarovat pomocí vyklápěcích formiček atd. Práci vám výrazně zjednoduší extrudér s výměnnými nástavci – vyrobí drobné kytičky, barevné geometrické tvary atp. Velkou výhodou je, že Cernit nešpiní ruce ani náčiní.
Cernit si můžete koupit ve škále 70ti odstínů od základních barev s konečným porcelánovým vzhledem přes transparentní, třpytivé, perleťové, metalické, neonové až k zajímavým přírodním dezénům. Kostky Cernitu jsou baleny po 56 g, v nabídce je i mega-balení černé a bílé po 250 g. Všechny odstíny Cernitu lze bez obav míchat s jinými polymerovými hmotami (např. FIMO).

Cena: 34 - 36,-Kč

Web : www.pebeohuja.cz
Email : j.huja@volny.cz
Datum vložení : 19.06 22:01 - 2012