Zobrazení dnes: 10522
Zobrazení vcera: 13771
Zobrazení 2017: 1687507
Zobrazení 2016: 5756668
Zobrazení 2015: 5482352
Zobrazení 2014: 6160555
Zobrazení 2013: 6447837
Zobrazení 2012: 5017454
Zobrazení 2011: 5079956
Zobrazení2010: 4925196
Zobrazení 2009: 3705758
Zobrazení 2008: 2854269
Zobrazení celkem: 51204617

Přihlášení

Jméno :

Heslo :


katalog firem

 

 

Nainstalujte si flash player.

MOY TOY dřevěné stavebnice, s.r.o

   
Firma : MOY TOY dřevěné stavebnice, s.r.o
Ulice : Dvorecká 1162/2a
Město : Praha 4 - Podolí
Kraj : více regionů
   
Kontaktní osoba : Ing. Tatiana Andrtová
   
Pobočky :
IČO : 04467914       
   
Telefon: 774 413 013    
 
     
Email : andrtova@moytoy.net  
Url : www.moytoy.net  
     
Popis činnosti :  
   
  Rodinná, slovensko - česká firma, která vymýšlí, vyrábí a k prodeji nabízí vlastní, celodřevěné, kvalitní a variabilní, dřevěné stavebnice pro rozvoj jemné motoriky, představivosti a technického myšlení dětí od 3 do 10 let. Podporuje taky komunikaci, fantazii a estetické cítění...Existují 3 řady produktů:
  • hračka v papírové krabici pod názvem POSTAVTE SI HRAČKU
http://www.moytoy.net/kategoria-produktu/postavte-si-hracku/
(cenová relace 202 Kč - 1529 Kč)
  • hračky v dřevěné krabici pod názvem TEMATICKÉ SADY
http://www.moytoy.net/kategoria-produktu/tematicke-sady/
cenová relace od 1707 kč - 98 dílů, dá se postavit 10 variant hraček
do 4514 Kč - 293 dílů, dá se postavit 24 variant hraček
  • sestavy hraček pro kolektivy dětí pod názvem PRO UČITELE
http://www.moytoy.net/kategoria-produktu/pre-ucitelov/
Městečko s didaktickým materiálom v ceně 23 476 Kč
Malé městečko s didaktickým materiálem v ceně 7653 Kč a další doplňky.
Dají se dokoupit i jednotlivé díly, podle potřeby...
 
   
 


Po kliknutí na obrázek se otevře katalog.

 
   
 

Po kliknutí na obrázek se zobrazí text článku
v časopise Poradce ředitelkám.
Osobní odběr v Unhošti, v Praze -  po domluvě na tel. čísle 774 413 013
(email: andrtova@moytoy.net), příp. eshop
http://www.moytoy.net/obchod/

http://www.samuelcz.com/shop/129x0-drevene-moytoy.htm

http://www.darkyzavas-shop.cz/moy-toy/c-9
 
 
   
Nabídka od MOY TOY dřevěné stavebnice, s.r.o pro děti a rodiče  

pro Mateřské školy - dřevěné didaktické stavebnice


DŘEVĚNÉ DIDAKTICKÉ STAVEBNICE

Jarní úklid pokračuje a naše děti mohou trénovat v malém i ve velkém s našimi popeláři. ☺


Web : www.moytoy.net
Email : andrtova@moytoy.net
Datum vložení : 18.04 09:50 - 2017

 

Dřevěné didaktické stavebnice MOY TOY

Chceme mít šikovné a zdravé děti? Tablet nestačí!


Hra je radost, učení při hře je radostné učení. J.A.Komenský

Vážení rodiče, pedagogové, podnikatelé, lidé se zdravým selským rozumem,

chtěli bychom vám nabídnout spoluúčast na projektu, který může pozitivně ovlivnit výchovu dnešních dětí v oblasti vzdělávání, bezpečnosti, řádu i v oblasti enviromentální. Vracíme se k základu, který pro výchovu dětí hodnotně a nadčasově rozpracoval a odkázal nám učitel národů, J. A. Komenský.

V dnešní době mají na děti velký vliv faktory neprozkoumané: IT technologie, vysoká dynamičnost rodinného (aniž se přímo zabýváme otázkou kvality rodiny) života a často velmi omezená možnost odpozorovat a kopírovat v rodině pracovní zručnost. Ne všechny vlivy nové doby jsou pozitivní. Mohou způsobit, že naše děti budou mít problémy s jemnou motorikou, s vytrvalostí, s porozumněním řádu, pracovními návyky atd. Proto jsem se, coby bývalý učitel dílen a okresní metodik, rozhodl vymyslet a vytvořit dřevěnou stavebnici, která by dětem předškolního věku pomohla zlepšit podmínky pro zdravý rozvoj.

Dřevěné stavebnice MOY TOY pomáhají dětem od 3 do 8 let dosáhnout to, co momentálně v takovém rozsahu a specifikaci záměru nenabízí žádná jiná hračka. Na workshopech a akcích pro vedení MŠ je stavebnice hodnocena jako přínosná, potřebná a mnozí již hledají cestu k financování pořízení této hračky.

  • Rozvíjí jemnou motoriku při stavbě a při používání dvou nástrojů (kladívka a vyrážeče) dvěma rukama, technické myšlení, fantazii, základy pro grafomotoriku, praktickou pečlivost a řád.

  • Při hře s rodiči nebo sourozenci, či ve skupině dětí napomáhá při organizování vlastní hry v rozvoji řeči a sociálních dovedností

  • Hraním na integrovaném dopravním hřišti s dopravními značkami, semafory, auty, figurkami cyklistů, chodců i řidičů umožňuje v rámci potřebných znalostí pro MŠ a nižší stupeň ZŠ procvičovat dopravní výchovu.

  • Stavebnice Popeláři s barevně odlišenými nádobami na odpad a jednotlivými symboly pro označení tříděného odpadu učí děti chovat se správně k životnímu prostředí tím, že je vede ke třídění odpadu.

Dřevěné hračky MOY TOY dnes existují ve 3 liniích:

  1. Jednotlivé hračky s malým počtem variant v papírových krabicích (15druhů) http://www.moytoy.net/kategoria-produktu/postavte-si-hracku/

  2. Sady v dřevěných krabicích obsahující několik hraček s velkým počtem stavebních variant, kde krabice je součástí hry - přívěs, kamion, dům, letištní věž a další (9 sad) http://www.moytoy.net/kategoria-produktu/tematicke-sady/

  3. Sestavy obsahující několik sad pro skupinu 12 – 30 dětí s metodikou, pracovními kartami, animovanými návody, pracovními sběratelskými sešity, velkou podložkou s dopravním hřištěm, pracovní skříňkou a stolkem a dostatečným množstvím pracovních nástrojů (Městečko MOY TOY a Malé městečko MOY TOY) http://www.moytoy.net/kategoria-produktu/pre-ucitelov/

Celý systém stavebnic MOY TOY ve stávající fázi vývoje umožňuje postavit víc než 150 hraček, které jsou pevné, odolné, tvarově i barevně příjemné a krásné, s velkou flexibilitou funkcí. Pro děti od tří let vytváří podmínky pro smysluplné hraní, které jim buduje a posiluje sebevědomí a připravuje pro reálný život, nejen hrací napodobeninu či virtuální fikci.

Je to svým způsobem startup, protože se snažíme vytvořit úplně jiný produkt, zároveň jeho výrobní základnu na Slovensku ve spolupráci s českými dodavateli a taky usilujeme o jeho prezentaci a prodej.

Při tom všem překonáváme vžitá paradigmata, jedno o tom, že dřevěná hračka je klasická, jednoduchá a levná, na druhé straně málo běžných koncových zákazníků očekává, že ze dřeva může vzniknout taková tvořivá stavebnice. Na trhu fungujeme krátce, v Čechách v současném rozsahu produktů přibližně od podzimu loňského roku.

Hledáme spojence v našem úsilí co nejrychleji, nejefektivněji rozšířit tyhle slovenské, originální, tematicky, technicky i metodicky rozvíjející se stavebnice do mateřských škol, dětských center a jiných zařízení, aby co nejvíce dětí mohlo získat základ pro potřebné praktické životní dovednosti.

Věříme, že i vám záleží na zdravém vývoji našich dětí a je důležité, abychom pro to udělali co nejvíce. Když spojíme svoje síly, obdarování, možnosti, pozice atd.

Pokud vás náš projekt zaujal, rádi vám ho osobně představíme poskytneme více informací a projednáme možnosti spolupráce. Budeme se těšit na vaše reakce.

Kontakt pro Českou republiku: MOY TOY dřevěné stavebnice s.r.o., Dvorecká 1162/2a, Praha 4 - Podolí

andrtova@moytoy.net

web: www.moytoy.net
tel.: 774 413 013


Předem děkujeme za váš kontakt s námi, za zpětnou vazbu - jestli se chcete dozvědět víc, koupit 1-2 sady MOY TOY na seznámení se s principy MOY TOY, případně máte zájem o praktickou přednášku a prezentaci stavebnice pro rodiče, pedagogy, zájem o dobré hraní s MOY TOY pro vaše děti nebo jestli chcete pomoc zorganizovat návštěvu Království železnic, kde máme svoji velkou expozici a další přidané aktivity.

za tým MOY TOY:
PaedDr. Peter Hudák (SK), Ing. Tatiana Andrtová (CZ)

Web : www.moytoy.net
Email : andrtova@moytoy.net
Datum vložení : 10.04 10:33 - 2017